اطلاعات فنی پیرامون محورهای مسابقه  
     
 
ضمیمه  
     
 
پرسش و پاسخ(Forum)  
  طرح سوال  آمار   آخرین پاسخ
سوالات
0 مطلب
0 پاسخ

کاربر ناشناس
     
 
درج مطلب  
 
 
به نام خدا
 
 
با سلام  حضور  همکاران  ارجمند و دانش آموزان عزیز شرکت کننده در کارسوق  من و آینده ایران ، بسیار خرسندیم  از اینکه بعنوان  دبیرخانه کشوری این کارسوق در خدمت شما  عزیزان هستیم . در این درگاه که به عنوان کارسوق من و آینده ایران راه اندازی گردیده است  تمامی دستور العمل ها و اطلاعات دریافتی از سوی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان وسازمان بسیج مهندسین صنعتی  در بخش ضمیمه ی همین صفحه در  اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. چنانچه ابهام یا سوالی در خصوص این کارسوق دارید می توانید در  بخش پرسش و پاسخ  و یا از طریق  پست الکترونیکی farzanegan7@gmail.com  مطرح نموده  تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده  می شود و همچنین  می توانید با تلفن ها 77505677-021 و 77501620-021 داخلی 106 با سرکارخانم  عینی زاده  معاون پژوهشی و دبیر دبیرخانه تماس حاصل نمائید و سوالات خود را مطرح نمائید.
با آرزوی موفقیت و سلامتی شما عزیزان
صانعی مسئول دبیرخانه  کار سوق من و آینده ایران
 
 

http://www.parandehgharib.ir/wp-content/uploads/2014/08/Q41.gif

قابل توجه شرکت کنندگان در بخش جشنواره کارسوق من و آینده ایران
 شرکت کنندگان استان تهران (تهران- البرز و شهرستان های استان تهران) در بخش جشنواره کارسوق من و آینده ایران  فرصت دارند حداکثر تا تاریخ 18  بهمن 97 آثار دست سازه خود را به همراه مستندات مورد نیاز به دبیرخانه ارسال نمایند

****************
قابل توجه شرکت کنندگان در بخش مسابقه  کارسوق من و آینده ایران :
 زمان دریافت آثار در بخش مسابقه تا تاریخ 20 فروردین ماه 98 تمدید شد
**************

استان هایی که درخواست برگزاری کارگاه های آموزشی در محورهای مسابقه کارسوق من و آینده ایران را با حضور کارشناسان وزارتخانه های مربوطه دارند؛ لازم است با دبیرخانه کشوری هماهنگی های لازم را انجام دهند. در این رابطه دبیرخانه هر استان باید نامه درخواست را به انضمام لیست اسامی گروه های شرکت کننده و موضوعات مورد نظرشان و تاریخ های پیشنهادی جهت برگزاری کارگاه را برای دبیرخانه کشوری ارسال نمایند.

جهت اطلاع بیشتر می توانید با شماره 77505677 داخلی معاونت پژوهش تماس حاصل فرمایید.